chemaxpol producen urzadzen sanitarnych 114

Serwis

Dbamy o to, by Twój biznes mógł korzystać z naszych urządzeń 24 h/dobę. Dlatego też wyposażyliśmy je w technologię, która pozwala monitorować stan urządzeń 24h/dobę (przez Internet). W przypadku awarii nasz serwis uruchamiany jest natychmiastowo. Czas reakcji 24-48h.
Poza szczególnymi przypadkami gwarancja na urządzenia firmy Chemaxpol trwa rok od momentu zakupu maszyny. Pokrywa ona usterki fabryczne, lecz nie pokrywa awarii powstałych na skutek złego użytkowania sprzętu lub w wyniku uszkodzenia mechanicznego.

W każdym przypadku należy wysłać zgłoszenie usterki wraz z kontaktem do osoby odpowiedzialnej za dane urządzenie na adres: serwis@chemaxpol.com, dokładnie wskazując rodzaj usterki lub udostępniając jej zdalny odczyt przez Internet. W przypadku każdego zgłoszenia usterki urządzenia firmy Chemaxpol serwis uruchamiany jest natychmiastowo. Po każdorazowym zgłoszeniu z osobą zgłaszającą skontaktuje się pracownik serwisu w celu ustalenia dokładnych możliwych przyczyny powstałej usterki.

Z racji tego, że zależy nam na ciągłym udoskonalaniu naszych urządzeń, bardzo ważnym jest abyście przekazywali nam Państwo wszelkie uwagi dotyczące ich eksploatacji. Umożliwi nam to, jak najszybszą ich eliminację oraz poprawę komfortu pracy z naszymi urządzeniami.

Podczas całego okresu żywotności sprzętu w razie jakichkolwiek problemów przy jego funkcjonowaniu, lub gdy urządzenie wymaga konserwacji prosimy o zgłaszanie takich faktów. W przypadku zgłoszeń gwarancyjnych, jeśli posiadamy wszystkie komponenty, które są niezbędne do usunięcia usterki, nasz zespół jest w stanie wyeliminować ją w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Po okresie gwarancyjnym podawany jest wstępny koszt usunięcia usterki bądź przeglądu serwisowego, a po jego akceptacji przystępujemy do pracy w terminie wcześniej ustalonym między stronami.

Formularz serwisowy

Serwis to nasze słowo kluczowe. Współpracę z Państwem kontynuujemy również po inwestycji w inwestycji w nasze produkty. W naszych jeżdżących każdego dnia busach serwisowych posiadamy niezbędne urządzenia i wiedzę na temat konserwacji i/lub napraw. Nasi eksperci serwisowi są gotowi, by spełniać Państwa potrzeby związane z serwisem.