ujecia 9 moment3

O firmie

Tylko sprawdzone rozwiązania dla firm

Naszym celem jest dostarczanie klientom takich urządzeń, które nie tylko pozwolą im realizować plany biznesowe, ale również poszerzą zakres ich usług, poprawią wydajność i zoptymalizują koszty mediów w firmie.

Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku, z każdym kolejnym rokiem wdrażamy nowe, coraz bardziej innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Jesteśmy jednocześnie pomysłodawcami, projektantami i producentami urządzeń myjących, sanitarnych oraz innych bazujących na indywidualnych projektach . Kompleksowo więc podchodzimy do procesu tworzenia maszyn, dzięki czemu doskonale wiemy, co sprawdza się najlepiej, co jeszcze można zmienić i udoskonalić, a także jakie są możliwości naszych poszczególnych produktów.

o firmie 1

Produkujemy urządzenia myjące i sanitarne z myślą o rozwoju biznesu naszych klientów

Tworzymy zespół, który podejmuje tylko takie kroki, które mogłyby pomóc naszym klientom. Współpracujemy z wieloma wiodącymi na rynku firmami z branży mięsa czerwonego i białego, branży wędliniarskiej, rybnej, mleczarskiej, spożywczej i rolniczej.

Nasze maszyny powstają w oparciu o najnowszą technologię, spełniają wysokie wymagania sanitarne, a także w znaczącym stopniu optymalizują procesy zachodzące w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Chcąc zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze warunki rozwoju i dostarczać im najlepsze urządzenia, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. To nie tylko potwierdza nasze ogromne zaangażowanie w pracę, jaką wykonujemy, ale jest też sygnałem dla naszych stałych i potencjalnych klientów, że wciąż się rozwijamy i dostosowujemy do zmieniających się wymogów jakościowych.

chemaxpol producen urzadzen sanitarnych 106

Indywidualne rozwiązania najlepiej pasujące do specyfiki firmy

Wiemy, jak ważne jest precyzyjne dopasowanie rozwiązania do działań i charakteru firmy. Realizujemy więc nie tylko autorskie projekty, ale też jesteśmy w stanie wykonać urządzenia na specjalne zamówienie klienta.

Realizujemy mniej i bardziej skomplikowane projekty, doradzamy klientom w zakresie urządzeń myjących i sanitarnych, dzieląc się z nimi zdobytą przez długie lata wiedzą. Wspólnie pracujemy nad rozwojem naszym i naszych klientów.

chemaxpol producen urzadzen sanitarnych 121

Łączymy innowacyjne technologie z fachową wiedzą i umiejętnościami naszych pracowników

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym. Posiadamy maszyny i systemy, które pozwalają nam wykorzystać dostępne na rynku innowacje w celu tworzenia produktów w możliwie jak najkrótszym czasie przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości.

Wśród nich są specjalistyczne urządzenia CNC, łącznie z nowoczesnym systemem wycinania elementów z blachy „water jet” Wykorzystujemy technologie CNC z zakresu cięcia, obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem. Jednocześnie tworzymy zespół wyspecjalizowanych fachowców, którzy maksymalnie wykorzystują potencjał tych urządzeń.

Tworzymy to, czego brakuje naszym klientom.

chemaxpol producen urzadzen sanitarnych 119