Linia do mycia filetów śledzia z dezynfekcją natryskową Typ.MFŚ,3000,DN

linia-do-mycia-i-denfekcji-filetow-sledzia

Przedstawiamy nasze innowacyjne rozwiązanie dla branży rybnej – Linię do natryskowego mycia filetów śledzia z dezynfekcją. Nasza linia została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić kompleksowy proces technologiczny filetów śledzia, obejmując rozładunek po rozmrożeniu, skuteczne mycie i dezynfekcję oraz bezpieczny transport do procesu masowania w zalewie octowej.

Nasza zaawansowana technologia natrysku zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i bakterii, gwarantując najwyższe standardy higieniczne, a proces mycia i dezynfekcji rozmrożonych filetów śledzia jest kluczowy dla eliminacji szkodliwych szczepów bakterii w szczególności szczepów „Listeria monocytogenes”.

Linia do mycia filetów śledzia z dezynfekcją natryskową to nie tylko efektywność, ale także oszczędność czasu i zasobów. Dzięki precyzyjnemu procesowi mycia, zapewniamy, że produkt jest gruntownie oczyszczony, co przekłada się na bezpieczeństwo żywnościowe i zadowolenie klientów.

Inwestycja w naszą innowacyjną linię, to inwestycja w przyszłość produkcji filetów śledzia to krok w stronę nowoczesności i standaryzacji procesu. Doskonałe dopasowanie do potrzeb branży rybnej sprawia, że jesteśmy liderem w dziedzinie technologii mycia i dezynfekcji w tym sektorze przemysłu.

Razem podnosimy jakość i standaryzujemy procesy, by Twoja firma zachwyciła klientów bezpieczeństwem i świeżością produktów.

  • wysokość:

    wg potrzeb klienta

  • szerokość:

    wg potrzeb klienta

  • długość:

    wg potrzeb klienta

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe