Stacja higieny Typ. MO-2-700+3+SDR+K Na wejściu do strefy produkcyjnej: Przechodnia myjka spodów obuwia i jego dezynfekcji oraz dezynfekcja rąk natryskowa

web 21 chemaxpol stacja higieny mo 2 700 3 sdr k 3

Stacja higieny MO-2-700+3+SDR+K – kompleksowa ochrona Twojej strefy produkcyjnej!

Zapewnij najwyższy poziom higieny w swoim zakładzie spożywczym o zwiększonej przepustowości dzięki przechodniej myjce spodów obuwia i cholewek oraz dezynfekcji rąk natryskowej. To urządzenie, które nie tylko charakteryzuje się solidną konstrukcją, ale również jest łatwe i bezpieczne w użytkowaniu.

Stacja higieny MO-2-700+3+SDR+K została zaprojektowana specjalnie dla zakładów przemysłowych, gdzie utrzymanie wysokich standardów higieny jest niezbędne. Wyposażona w stację dezynfekcji rąk i kołowrót przepustowy na wejściu do strefy produkcyjnej, zapewnia skuteczną dezynfekcję dłoni pracowników oraz mycie i dezynfekcję podeszew oraz cholewek obuwia roboczego.

Nasze profesjonalne śluzy higieniczne to nie tylko podstawowe urządzenia służące utrzymaniu higieny personelu, ale również elastyczne rozwiązania, które można rozbudowywać o różne moduły. Możesz dodać moduł pomiaru temperatury, dodatkowe myjki rąk, suszarki i inne rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb Twojego zakładu.

Stacje higieny wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i łatwość utrzymania czystości. Aby działały, wymagają zasilania energią elektryczną, a w przypadku modeli z obrotowymi szczotkami, dostępu do źródła wody.
Zadbaj o bezpieczeństwo i higienę w Twojej strefie produkcyjnej dzięki stacji higieny MO-2-700+3+SDR+K.

Nasze urządzenie to niezawodne rozwiązanie, które spełni wszystkie wymagania branży spożywczej. Wybierz naszą stację higieny i zyskaj pewność, że Twoi pracownicy są chronieni i obszar produkcyjny jest czysty i bezpieczny!

 • Długość:

  1800 mm

 • Szerokość:

  890 mm

 • Wysokość:

  1800 mm

 • Konstrukcja:

  Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe