Stacja higieny kompaktowa Typ. MOK+500+MR+SDR+K

web 26 chemaxpol stacja higieny kompaktowa mok 500 mr sdr k 4

Stacja higieny kompaktowa Typ. MOK+500+MR+SDR+K – kompleksowa ochrona Twojego zakładu!

Zapewnij doskonałą higienę w swoim zakładzie spożywczym o małej przepustowości dzięki wszechstronnej stacji higieny MOK+500+MR+SDR+K. To urządzenie przeznaczone do skutecznego mycia, dezynfekcji rąk oraz mycia i dezynfekcji spodów obuwia roboczego. Idealnie sprawdza się w magazynach, a także w firmach przetwórczych i produkcyjnych branży spożywczej.

Nasze profesjonalne śluzy higieniczne są niezastąpione w utrzymaniu wysokich standardów higieny personelu udającego się na strefę produkcyjną. Zapewniają skuteczną dezynfekcję dłoni pracowników oraz dokładne mycie i dezynfekcję podeszew oraz cholewek obuwia roboczego.

Wykonane ze stali nierdzewnej, nasze śluzy higieniczne zapewniają trwałość i łatwość utrzymania czystości. Działają dzięki zasilaniu energią elektryczną i, w przypadku modeli z obrotowymi szczotkami, wymagają dostępu do źródła wody.

Zadbaj o bezpieczeństwo i higienę w swoim zakładzie dzięki stacji higieny kompaktowej MOK+500+MR+SDR+K. To niezawodne urządzenie, które spełni wszystkie wymagania branży spożywczej. Wybierz naszą stację higieny i zyskaj pewność, że Twoi pracownicy są chronieni, a obszar produkcyjny jest czysty i bezpieczny!

 • Długość:

  2004 mm

 • Wysokość:

  1915 mm

 • Szerokość:

  1035 mm

 • Konstrukcja:

  Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe