Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia MO-2+3

web 0127 chemaxpol myjka spodow obuwia cholewek mo 1

Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia MO-2+3 – Twoje profesjonalne rozwiązanie dla stref komunikacyjnych!

Nasza przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia typu MO-2+3 została specjalnie zaprojektowana do skutecznego mycia i dezynfekcji obuwia roboczego w strefach komunikacyjnych. To niezawodne urządzenie znajduje swoje zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych branży spożywczej.

Proces mycia w naszej myjce rozpoczyna się automatycznie po wejściu na szczotki urządzenia. Wykorzystujemy trwałe szczotki z tworzywa sztucznego, które obracają się wokół własnej osi, skutecznie usuwając brudy i zanieczyszczenia z obuwia. Dodatkowo, dzięki automatycznemu dozowaniu detergentu do wody myjącej, zapewniamy jeszcze bardziej efektywne czyszczenie oraz dezynfekcję.

Nasze myjki obuwia roboczego są powszechnie stosowane w zakładach przemysłowych o różnym przeznaczeniu. Ich głównym celem jest skuteczne mycie i dezynfekcja obuwia pracowników przed wejściem do strefy produkcyjnej. Nasze urządzenia posiadają obrotowe szczotki do mycia podeszew oraz cholewek, a dodatkowo aplikują automatycznie środek dezynfekujący.

Wyróżnia nas łatwość obsługi i wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zapewniają nie tylko czystość, ale także higienę i bezpieczeństwo pracowników. Dzięki naszej przechodniej myjce obuwia, Twoje przedsiębiorstwo może spełniać najwyższe standardy sanitarno-higieniczne.

Wybierz naszą przechodnią myjkę spodów i cholewek obuwia MO-2+3 i doświadcz profesjonalizmu oraz niezawodności. Nasze urządzenie pozwoli Ci skutecznie utrzymać czystość obuwia pracowników, przyczyniając się do sterylności strefy produkcyjnej.

Zaufaj naszej przechodniej myjce spodów i cholewek obuwia MO-2+3, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie skutecznego i bezpiecznego mycia obuwia roboczego.

 • Długość:

  1300 mm

 • Szerokość:

  1100 mm

 • Wysokość:

  1380 mm

 • Konstrukcja:

  Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe