Myjka komorowa wózków wędzarniczych – MWW-50S,FO,P

web 55 chemaxpol myjki wozkow wedzarniczych mww 4

Myjka komorowa wózków wędzarniczych MWW-50S,FO,P – Perfekcyjne czyszczenie dla branży spożywczej!
Nasza myjka komorowa wózków wędzarniczych MWW-50S,FO,P to urządzenie spełniające najwyższe normy higieny w produkcji spożywczej. Wykonana z zamkniętej konstrukcji ze stali nierdzewnej, zapewnia bezpieczne użytkowanie i długotrwałą niezawodność.

Zastosowaliśmy w niej nowoczesny system gospodarki wodnej, co pozwoliło na maksymalne ograniczenie kosztów użytkowania, zarówno pod względem zużycia wody, środków chemicznych, jak i energii.

Nasza myjka dedykowana jest do skutecznego mycia wózków wędzarniczych Typ „Z” lub „H” o gabarytach 1000x1000x2000 mm. Zapewnia wydajność na poziomie 30-50 sztuk na godzinę, co oznacza szybkie i efektywne czyszczenie wózków.

Nie tylko wózki wędzarnicze, nasze myjki są również idealne do mycia kijów wędzarniczych, haków ubojowych i innych metalowych elementów wykorzystywanych w procesach wędzenia w przemyśle spożywczym. Ich zwarte konstrukcje bębnowe zapewniają trwałość i optymalne rezultaty mycia. Możesz wybierać spośród urządzeń o różnej wydajności, dostosowanych do Twoich potrzeb – od 30 do 100 sztuk na cykl mycia.

Wybierz naszą myjkę komorową wózków wędzarniczych MWW-50S,FO,P, aby zapewnić sobie perfekcyjne czyszczenie i utrzymanie najwyższych standardów higieny w branży spożywczej. Dzięki naszej solidnej konstrukcji, zaawansowanym rozwiązaniom i oszczędności kosztów, dołączysz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie niezawodność i skuteczność naszych urządzeń.

 • Długość:

  1000 mm

 • Szerokość:

  1000 mm

 • Wysokość:

  2000 mm

 • Wydajność:

  30-50szt/h.

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe