Koryto umywalkowe dwustanowiskowe KU-2, S,F

web 0171 chemaxpol koryto umywalkowe dwustanowiskowe ku 2 f

Koryto umywalkowe dwustanowiskowe – Komfort i higiena na Twoim stanowisku pracy!
Nasze koryto umywalkowe zostało stworzone, aby zapewnić pracownikom wygodę i możliwość higienicznego mycia rąk na stanowisku pracy lub innym wyznaczonym miejscu.

Wyposażone w dozownik ręcznika, mydła, dezynfektanta oraz kosz na zużyte ręczniki, nasze urządzenie spełnia wszystkie wymagania związane z utrzymaniem czystości.

Wykonane z trwałej stali nierdzewnej, koryto umywalkowe posiada koryto do mycia rąk z odpływem, a także panel do zawieszenia dozowników. Bateria umywalkowa zamontowana w panelu jest uruchamiana za pomocą fotokomórki zasilanej napięciem 12V.

Oferujemy koryta umywalkowe w różnych rozmiarach, dostosowanych do liczby stanowisk, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb.

Wykonane ze stali nierdzewnej, nasze koryta umywalkowe są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i idealnie nadają się do użytku w przemyśle spożywczym. Możemy dostosować je do Twoich wymagań, umożliwiając aktywację poprzez kolanowy czujnik, fotokomórkę lub pedał przy podłodze. Dodatkowo, zgodnie z Twoimi preferencjami, możemy wyposażyć koryta umywalkowe w dozowniki mydła, suszarki lub dozowniki ręczników papierowych.

Wybierz nasze koryto umywalkowe dwustanowiskowe, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom komfort, higienę i bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Nasze produkty są niezawodne, funkcjonalne i spełniają najwyższe standardy higieniczne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność naszych rozwiązań!

 • Szerokość:

  1180 mm

 • Wysokość:

  1060 mm

 • Długość:

  490 mm

 • Uruchomienie:

  Za pomocą fotokomórki zamontowanej w panelu

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe