chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Suszarki obuwia roboczego

Informacje

Automatyczne, przemysłowe suszarki do obuwia roboczego z funkcją ozonowania. Posiadają kilka zaprogramowanych trybów suszenia, dzięki czemu nie trzeba nadzorować ich pracy w obawie przed stopieniem suszonego obuwia. Suszarki butów występują w kilku wersjach zarówno jedno jak i dwustronnych. W standardowej ofercie posiadamy urządzenia będące w stanie wysuszyć 40 par butów jednocześnie.

Nasze urządzenia

Suszarki obuwia roboczego, chemaxpol

Suszarka obuwia jednostronna dla 10 par - SO-10, J

Suszarka obuwia jest urządzeniem profesjonalnym przeznaczonym do suszenia wewnątrz obuwia roboczego. Stosowana jest w przemyśle spożywczym, wyróżnia się dużą wydajnością i umożliwia suszenie do 10 par jednocześnie. Urządzenie wykonane jest z stali nierdzewnej, wyposażone w grzałki elektryczne podgrzewające powietrze wewnątrz urządzenia oraz wentylator wdmuchujący powietrze do wewnątrz obuwia. Temperatura powietrza jest regulowana i podtrzymywana za pomocą termostatu, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania suszarki obuwia jednostronnej. Urządzenie wyposażone jest także w automatyczny wyłącznik suszarki.

Szerokość 600 mm

Wysokość 1800 mm

Długość 400 mm (dla długiego obuwia) / 350 mm (dla krótkiego obuwia)

Wydajność 10 par obuwia / cykl

Suszarki obuwia roboczego, chemaxpol

Suszarka obuwia dwustronna dla 20 par - SO-20, D

Suszarka obuwia dwustronna przeznaczona jest do suszenia wewnątrz obuwia roboczego – 20 par jednocześnie. Znalazła swoje zastosowanie w zakładach przemysłowych branży spożywczej. Urządzenie cechuje się solidną, odporną na niekorzystny wpływ czynników środowiskowych konstrukcją. Posiada grzałkę elektryczną podgrzewające powietrze wewnątrz urządzenia. Wentylator z kolei odpowiada za wdmuchiwanie powietrza do wewnątrz obuwia. Suszarka obuwia dwustronna wyróżnia się regulacją temperatury i jej podtrzymaniem za pomocą termostatu. Urządzenie wyłącza się automatycznie.

Szerokość 600 mm

Wysokość 1800 mm

Długość 800 mm

Wydajność 20 par obuwia / cykl

Suszarki obuwia roboczego, chemaxpol

Suszarka obuwia dwustronna dla 40 par - SO-40, D

Niezwykle wydajna i praktyczna suszarka obuwia dwustronna dedykowana dla większych zakładów przemysłowych z branży spożywczej. Jednocześnie można w niej wysuszyć do 40 par obuwia. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiada grzałkę elektryczną podgrzewającą powietrze wewnątrz, a także wentylator, który wdmuchuje powietrze do wnętrza obuwia. Dużą zaletą suszarki obuwia jest regulacja temperatury z wykorzystaniem termostatu, a także automatyczne jej wyłączanie.

Długość 800 mm

Szerokość 1200 mm

Wysokość 1800 mm

Wydajność 40 par obuwia / cykl

Suszarki obuwia roboczego, chemaxpol

Suszarka obuwia jednostronna dla 20 par - SO-20, J

Profesjonalne urządzenie przeznaczone do suszenia obuwia, wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Jest to suszarka obuwia jednostronna o wydajności pozwalającej na jednoczesne suszenie do 20 par obuwia roboczego. Łączy solidność wykonania z wysokiej jakości stalą nierdzewną, co zapewnia jej długoletnie użytkowanie nawet przy częstej eksploatacji. Urządzenie wyposażone zostało w grzałkę elektryczną podgrzewającą powietrze wewnątrz i wentylator, który wdmuchuje powietrze do środka obuwia. Ponadto temperatura powietrza regulowana jest za pomocą termostatu, a urządzenie wyłącza się automatycznie.

Wysokość 1800 mm

Szerokość 1200 mm

Długość 400 mm (dla obuwia długiego typu kalosz) / 350 mm (dla obuwia krótkiego typu trzewik)

Wydajność Wartość cechy

Suszarki obuwia roboczego, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Myjka bloków serowych MSP-400 S,MD+4MO
Automatyczny bufor załadunkowy do plasterkowania ABZ-30-60S
BackButton