chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Śluzy higieniczne

Zastosowanie

Śluzy higieniczne to profesjonalne urządzenia służące utrzymaniu higieny personelu w zakładach przemysłowych, udającego się na strefę produkcyjną. Do ich podstawowych zadań należy wymuszenie dezynfekcji dłoni pracowników oraz mycie i dezynfekcja podeszew oraz cholewek obuwia roboczego. Oprócz podstawowych funkcji śluzy higieniczne można rozbudowywać o moduły pomiaru temperatury, mycia rąk, jak również o suszarki oraz inne rozwiązania dopasowane do wymagań konkretnych zakładów przemysłowych. Śluzy wykonane są ze stali nierdzewnej, a do swojego działania wymagają zasilania energią elektryczną oraz w przypadku modeli wyposażonych w obrotowe szczotki również do źródła wody.

Nasze urządzenia

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Stacja higieny dwukierunkowa Typ. M0-2-700-MO2-700+SDR-KP

Dwukierunkowa stacja higieny wykonana ze stali nierdzewnej, która zapewnia jej solidną i odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcję. Na wejściu do strefy produkcyjnej znajdują się mata dezynfekcji spodów obuwia i kołowrót z dezynfekcją rąk. Zastosowano w niej myjkę spodów obuwia z kołowrotem przepustowym jednokierunkowym. Sprawdzi się doskonale na terenie zakładów branży spożywczej o zwiększonej przepustowości. Dozowanie detergentu odbywa się automatycznie.

Długość 1800 mm

Szerokość 1800 mm

Wysokość 1730 mm

Konstrukcja Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Stacja higieny Typ. MO-2/700+SDR+K Przechodnia myjka spodów obuwia z dezynfekcją rąk

Stacja higieny Typ.MO-2/700+SDR+K przeznaczona jest do mycia i dezynfekcji spodów obuwia roboczego w strefie śluz sanitarnych. Dedykowana jest dla zakładów branży spożywczej o małej przepustowości. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wyposażona została dodatkowo w stację dezynfekcji rąk i kołowrót przepustowy.

Długość 1800 mm

Szerokość 890 mm

Wysokość 1800 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Stacja higieny Typ. MO-2-700+3+SDR+K Na wejściu do strefy produkcyjnej: Przechodnia myjka spodów obuwia i jego dezynfekcji oraz dezynfekcja rąk natryskowa

Przechodnia myjka spodów obuwia i jego dezynfekcji oraz dezynfekcja rąk natryskowa jest urządzeniem przeznaczonym do użytku w zakładach branży spożywczej o zwiększonej przepustowości. Cechuje się zarówno solidną konstrukcją, jak również łatwością i bezpieczeństwem użytkowania. Posiada stację dezynfekcji rąk oraz kołowrót przepustowy znajdujący się na wejściu w strefę produkcyjną.

Długość 2600 mm

Szerokość 1300 mm

Wysokość 1800 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Stacja higieny kompaktowa Typ. MOK+500+MR+SDR+K

Stacja higieny Typ. MOK+500+MR+SDR+K to wszechstronne urządzenie. Przeznaczone jest do mycia i dezynfekcji rąk, a także mycia i dezynfekcji spodów obuwia roboczego. Stacja higieny wykorzystywana jest na terenie zakładów branży spożywczej o małej przepustowości. Doskonale sprawdza się w magazynach, a także firmach specjalizujących się w przetwórstwie i produkcji artykułów spożywczych.

Długość 2004 mm

Szerokość 1035 mm

Wysokość 1915 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia z dezynfekcją rąk Typ. MDP+SDR+K

Przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia TYP MDP+SDR+K wykonana została ze stali nierdzewnej, która zapewnia jej trwałość, wytrzymałość i odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Dodatkowo została wyposażona z stację do dezynfekcji rąk. Jest stosowana na terenie zakładów branży spożywczej z obszaru produkcji, przetwórstwa i magazynowania. Środek dezynfekcyjny dozowany jest automatycznie do wody, podtrzymując poziom roztworu dezynfekcyjnego w niecce.

Długość 2450 mm

Szerokość 1100 mm

Wysokość 1400 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Śluzy higieniczne, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
Linia oddzielająca blok mięsny od pojemnika E2
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
BackButton