Przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia z dezynfekcją rąk Typ. MDP+SDR+K

chemaxpol 05 przechodnia mata dezynfekcji spodow obuwia z dezynfekcja rak

Przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia TYP MDP+SDR+K – niezawodność i skuteczność w utrzymaniu higieny!

Wykonana ze stali nierdzewnej, nasza przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia TYP MDP+SDR+K gwarantuje trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. To nie tylko mata do dezynfekcji, ale także wyposażona w stację do dezynfekcji rąk. Doskonale sprawdza się na terenie zakładów spożywczych, obejmujących obszar produkcji, przetwórstwa i magazynowania.

Dzięki automatycznemu dozowaniu środka dezynfekcyjnego do wody, nasza mata utrzymuje odpowiednie stężenie roztworu dezynfekcyjnego w niecce. To skuteczne narzędzie, które zapewni Ci ochronę i higienę na najwyższym poziomie.

Nasze śluzy higieniczne są profesjonalnymi urządzeniami, które dbają o higienę personelu w zakładach przemysłowych. Wykonane ze stali nierdzewnej, nasze śluzy higieniczne są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Działają dzięki zasilaniu energią elektryczną, a modele wyposażone w obrotowe szczotki wymagają dostępu do źródła wody.

Zadbaj o bezpieczeństwo i higienę w swoim zakładzie dzięki przechodniej macie dezynfekcji spodów obuwia TYP MDP+SDR+K. To niezawodne urządzenie, które zapewni Ci spokój i pewność, że personel jest chroniony, a obszar produkcyjny jest wolny od zanieczyszczeń.

Inne urządzenia

Serwis urządzeń

Czas reakcji serwisu 24-48h.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usunięcie usterki nawet w ciągu 24h

Myjki przemysłowe