chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki zawiesi ubojowych

Informacje

Myjki przeznaczone do mycia różnego rodzaju zawiesi ubojowych stosowanych przy uboju drobiu. Nasze urządzenia cechują się dużym i szerokim zakresem wydajności, od 6000 do 15000 szt./h. Urządzenia przystosowane są do pracy bezpośrednio na istniejących liniach transportowych. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia myjką zawiesi MZ długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze urządzenia

Myjki zawiesi MZ chemaxpol

Myjka liniowa zawiesi do kurczaka - MZ-6000S

Myjka przelotowa MZ-6000S przeznaczona jest do mycia wszelkiego rodzaju zawiesi stosowanych przy transporcie kurczaka poubojowego w przemyśle drobiarskim. Charakteryzuje się wysoką jakością mycia, sprawnością pracy i niskimi kosztami zużycia wody oraz środka chemicznego. Myjka liniowa zawiesi do kurczaka jest dodatkowo przystosowana do przeprowadzania procesu dezynfekcji natryskowej. Odbywa się on po procesie mycia końcowego, przekłada się to na zwiększoną jakość mikrobiologiczną mytych przedmiotów. Urządzenie pracuje w linii z ciągłym systemem transportowym w obiegu zamkniętym.

Długość 3000 mm

Szerokość 640 mm

Wysokość 1065 mm

Wydajność do 6000 szt./h

Myjki zawiesi MZ chemaxpol

Myjka liniowa zawiesi do kurczaka - MZ-15000S

Myjka przelotowa MZ-15000S jest urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju zawiesi, które są stosowane przy transporcie kurczaka poubojowego w przemyśle drobiarskim. Urządzenie wyróżnia się wysokim poziomem sprawności i dokładności. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby ograniczyć zużycie wody oraz środka chemicznego. Myjka liniowa zawiesi do kurczaka pozwala dodatkowo na dezynfekcję natryskową, co przekłada się na zwiększoną jakość mikrobiologiczną mytych elementów. Myjka pracuje w linii z ciągłym systemem transportowym w obiegu zamkniętym a jej wydajność jest na poziomie do 15000 szt./h.

Długość 4000 mm

Szerokość 640 mm

Wysokość 1065 mm

Wydajność do 15000 szt./h

Myjki zawiesi MZ chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Myjka bloków serowych MSP-400 S,MD+4MO
Aplikator do polędwicy APM-120S
BackButton