chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki wózków wędzarniczych

Informacje

Myjki komorowe i przelotowe wózków wędzarniczych lub defrostacyjnych przeznaczone są do automatycznego usuwania zabrudzeń i pozostałości poprodukcyjnych z wózków po poprzednich procesach technologicznych. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Myjki wózków wędzarniczych można wykorzystać również przy okazji innego asortymentu, z wykorzystaniem dedykowanych wózków. Wydajność naszych urządzeń wynosi 30-100 szt./h.

Nasze urządzenia

Myjki wózków wędzarniczych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków wędzarniczych - MWW-30S

Myjka komorowa jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu do mycia wózków wędzarniczych Typ „Z” lub ; H; mm. Zamontowana bezpośrednio na posadzce, wjazd oraz wyjazd wózków wędzarniczych odbywa się na najazdach wprowadzonych do komory myjąco-płuczącej. Urządzenie w wersji standardowej pozwala na mycie w jednym cyklu 3 szt. wózków wędzarniczych. Wyposażona w system gospodarki wodnej w celu optymalizacji kosztów mycia. Wydajność do 30 szt./h. Możliwość mycia w niej różnego rodzaju asortymentu za pomocą dedykowanych wkładów.

Długość 2400 mm

Szerokość 2420 mm

Wysokość 2900 mm

Wydajność do 30szt./h

Myjki wózków wędzarniczych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków wędzarniczych - MWW-36S,FO,WZ,P

Specjalistyczna myjka wózków wędzarniczych to urządzenie o masywnej i solidnej konstrukcji w większości wykonanej ze stali nierdzewnej. Posiada zbiornik zagłębiony w posadzce i komorę mycia w systemie przelotowym. Prosta i stabilna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. Stosowanie myjki wózków wędzarniczych z nowoczesną gospodarką wodną w znacznej mierze ogranicza koszty jej użytkowania pod względem zużycia wody, energii, środków myjących i zrzutu ścieku do kanalizacji. Wydajność myjki komorowej wózków wędzarniczych wynosi do 50 szt./h.

Długość 2500 mm

Szerokość 2520 mm

Wysokość 2400 mm nad posadzką / zbiornik 1000 mm osadzony w posadzce

Wydajność do 50szt./h

Myjki wózków wędzarniczych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków wędzarniczych - MWW-50S,FO,P

Myjka wózków wędzarniczych TYP MWW 50S, FO, P jest urządzeniem spełniającym wszelkie normy higieny produkcji spożywczej. Zamknięta konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a także długoletnie bezawaryjne działanie. W urządzeniu wprowadzono nowoczesny system gospodarki wodnej, co przełożyło się na maksymalne ograniczenie kosztów jego użytkowania pod względem zużycia zarówno wody, środka chemicznego i energii. Myjka przeznaczona jest do mycia wózków wędzarniczych Typ „Z” lub ; H; o gabarytach 1000x1000x2000 mm. Urządzenie cechuje się wydajnością na poziomie 30-50szt/h.

Długość 2400 mm

Szerokość 2420 mm

Wysokość 2400 mm nad posadzką / zbiornik 1000 mm osadzony w posadzce

Wydajność do 50szt./h

Myjki wózków wędzarniczych, chemaxpol

Myjka przelotowa wózków wędzarniczych - MWW-100S,FO,MW

Myjka przelotowa znalazła swoje zastosowanie w branży spożywczej, przeznaczona jest do mycia wózków wędzarniczych. Posiada wydajny system filtracyjny, który poprawia skuteczność i jakość procesu mycia. Dzięki gospodarce wodnej koszty całego procesu zostają maksymalnie ograniczone. Myjka przelotowa wózków wędzarniczych pracuje w systemie przelotowym o wydajności do 100 szt./h.

Długość 6200 mm + bufor załadowczy i rozładowczy

Szerokość 2400 mm

Wysokość 2740 mm

Wydajność do 100szt./h

Myjki wózków wędzarniczych, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Automatyczny bufor załadunkowy do plasterkowania ABZ-30-60S
Linia do formowania mięsa w pojemniku E2 Typ. P-250S
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
BackButton