chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki obuwia

Informacje

Myjki obuwia roboczego to urządzenia stosowane w zakładach przemysłowych o różnym przeznaczeniu. Głównym ich celem jest mycie oraz dezynfekcja obuwia pracowników przed wejściem do strefy produkcyjnej. Urządzenia posiadają obrotowe szczotki do mycia podeszew oraz cholewek, na które automatycznie aplikowany jest środek dezynfekujący. Cechują się łatwością i bezpieczeństwem użytkowania.

Nasze urządzenia

Myjki obuwia, chemaxpol

Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia MO-2+3

Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia Typ.MO-2+3 jest urządzeniem przeznaczonym do mycia spodów oraz cholewek obuwia roboczego w strefach komunikacyjnych. Wykorzystywana jest na terenie zakładów branży spożywczej. Proces mycia w sekcji mycia obuwia rozpoczyna się automatycznie po wejściu na szczotki urządzenia. Szczotki z tworzywa sztucznego obracają się wokół własnej osi. Ponadto detergent dozowany jest automatycznie do wody myjącej.

Długość 1300 mm

Szerokość 1100 mm

Wysokość 1380 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Przechodnia mata dezynfekcji spodów obuwia MDP

Maszyna o specjalistycznym zastosowaniu wykonana z solidnej, odpornej na proces korozji stali nierdzewnej. Cały proces dezynfekcji obuwia odbywa się na niecce maty. Pracownik musi wejść na nią i przejść przez urządzenie. Środek myjąco-dezynfekujący dozowany jest za pomocą pompki dozującej. Jest on dozowany automatycznie do wody, co przekłada się na skuteczne podtrzymanie poziomu roztworu dezynfekcyjnego w niecce. Osoba korzystająca z maty przechodzi przez nieckę z roztworem dezynfekcyjnym. To właśnie w tym momencie obuwie zostaje pokryte dezynfektantem. Odbywa się to techniką zanurzeniową.

Długość 2605 mm

Szerokość 830 mm

Wysokość 1400 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia MO-2/700+3

Przechodnia myjka spodów i cholewek obuwia Typ.MO-2/700+3 wykorzystywana jest w zakładach przemysłowych do mycia spodów oraz cholewek obuwia roboczego. Wiele procesów zachodzących w urządzeniu zostało zautomatyzowanych, np. uruchomienie maszyny po wejściu na szczotki. Za dokładność mycia odpowiadają m.in. obracające się wokół własnej osi szczotki wykonane z tworzywa sztucznego. Dużym udogodnieniem jest też automatyczne dozowanie detergentu do wody myjącej.

Długość 2100 mm

Szerokość 1100 mm

Wysokość 1380 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Przechodnia myjka spodów obuwia MO-2/700

Przechodnia myjka spodów obuwia Typ.MO-2/700 przeznaczona jest do użytku w celach higienicznych na terenie zakładów branży spożywczej. Służy do utrzymania w czystości i dokładnego spodów obuwia roboczego pomiędzy poszczególnymi strefami. Wejście na szczotki urządzenia automatycznie uruchamia proces mycia za pomocą obracających się wokół własnej osi szczotek. Detergent do wody również jest dozowany automatycznie.

Długość 1700 mm

Szerokość 830 mm

Wysokość 1380 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Stacjonarna myjka spodów obuwia MO-1-4

Myjka stacjonarna spodów obuwia Typ.MO-1-4 znalazła swoje zastosowanie w zakładach branży spożywczej. Wykorzystywana jest do mycia spodów i boków obuwia roboczego. Pracownik korzystający z urządzenia przechodzi przez myjkę, stając na szczotkach obrotowych. Myjka załącza się automatycznie po wejściu w strefę mycia. Szczotki obracają się wokół własnej osi, na szczotki pod ciśnieniem natryskiwana jest woda z dodatkiem środka myjąco-dezynfekcyjnego.

Długość 804 mm

Szerokość 1000 mm

Wysokość 1250 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Stacjonarna myjka spodów i boków obuwia MO-1-B

Myjka stacjonarna spodów obuwia Typ.MO-1-B to urządzenie służące do mycia spodów i boków obuwia roboczego. Montowana jest na obszarze komunikacyjnym pomiędzy kolejnymi strefami, na terenie zakładów branży spożywczej. Pracownik korzystający z urządzenia umieszcza nogę z butem na szczotce myjki. Myjka załącza się automatycznie po wejściu w strefę mycia, co jest możliwe dzięki fotokomórce .Szczotka obraca się wokół własnej osi, zwiększając tym samym dokładność mycia. Na szczotkę pod ciśnieniem natryskiwana jest woda wraz ze środkiem myjąco-dezynfekcyjnym.

Długość 450 mm

Szerokość 700 mm

Wysokość 1000 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Stacjonarna myjka cholewek i spodów obuwia Typ.MO-3

Myjka stacjonarna cholewek i spodów obuwia Typ.MO-3 znalazła swoje zastosowanie w zakładach branży spożywczej. Przeznaczona jest do mycia i utrzymania w należytej czystości cholewek i spodów obuwia roboczego. W celu uruchomienia urządzenia należy umieścić na szczotce myjki nogę z butem, po czym nacisnąć przycisk znajdujący się na poręczy myjki. Szczotki zaczną się obracać wokół osi i zostanie na nie podana pod ciśnieniem woda z dodatkiem środka myjąco-dezynfekcyjnego.

Długość 903 mm

Szerokość 720/774 mm

Wysokość 1150 mm

Konstrukcja Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Myjki obuwia, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Linia oddzielająca blok mięsny od pojemnika E2
Linia do formowania mięsa w pojemniku E2 Typ. P-250S
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
BackButton