chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych

Informacje

Myjki komorowe i przelotowe są urządzeniami przeznaczonymi do mycia wózków farszowych 200l i 300I. Wykorzystywane są one przede wszystkim w przemyśle spożywczym. Urządzenia wykonane są ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych. Wyróżniają się zatem solidną i odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją. Nasze myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych to ekonomiczne urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością mycia oraz niskim zużyciem wody i środka chemicznego.

Nasze urządzenia

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków farszowych - MWF-30S

Myjka komorowa przeznaczona jest do mycia wózków farszowych 200l i 300I wykorzystywanych przede wszystkim w przemyśle spożywczym. Konstrukcja urządzenia wykonana została ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, dzięki czemu całość jest odporna na duże obciążenie i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Posiada wydajny system filtracyjny, który zwiększa skutecznie jakość mycia. Obecny w myjce komorowej wózków farszowych system gospodarki wodnej ma na celu optymalizację kosztów mycia. Wydajność urządzenia wynosi do 30 szt./h

Długość 3600 mm

Szerokość 1600 mm

Wysokość 2500 mm

Wydajność do 30 szt./h

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków farszowych - MWF-30S,FO

Myjka komorowa sprawdzi się do mycia wózków farszowych 200l i 300I. Znalazła więc swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym i mięsnym. Całość wykonana została w większości ze stali nierdzewnej, co skutkuje ponadprzeciętną trwałością urządzenia. Myjka komorowa wózków farszowych posiada układ filtracyjny, wyposażony w filtr szczelinowo -obrotowy poprawiający jakość mycia. Dla optymalizacji kosztów mycia uzupełniono maszynę o system gospodarki wodnej. Urządzenie charakteryzuje się wydajnością na poziomie do 30 szt./h.

Długość 3600 mm

Szerokość 2300 mm

Wysokość 2500 mm

Wydajność do 30 szt./h

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych, chemaxpol

Myjka komorowa wózków farszowych - MKW-60S,FO

Myjka komorowa została zaprojektowana i stworzona z uwzględnieniem wózków farszowych 200l i 300I. Jest dedykowana dla zakładów przemysłowych w branży spożywczej i mięsnej. Cechuje się konstrukcją wykonaną ze stali nierdzewnej o podwyższonej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jej system filtracyjny składa się z bezobsługowego filtra szczelinowo -obrotowego, który poprawia znacząco jakość mycia. System gospodarki wodnej z kolei wyraźnie ogranicza koszty mycia. Myjka komorowa wózków farszowych dedykowana jest dla zakładów o zapotrzebowaniu na pojemniki o wydajności do 60 szt./h.

Długość 3600 mm

Szerokość 3300mm

Wysokość 2250 mm

Wydajność do 60 szt./h

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych, chemaxpol

Myjka przelotowa wózków farszowych - MWF-120S,FO,MW+12MO

Myjka przelotowa do wózków farszowych wykonana została z kwasoodpornej stali nierdzewnej i częściowo z tworzywa sztucznego. Przeznaczona jest do użytku w zakładach przemysłowych branży spożywczej, gdzie użytkowane są wózki farszowe o pojemności 200l i 300I. Dodatkowo urządzenie posiada wydajny moduł odmuchowy. Pracuje w systemie przelotowym o wydajności do 120 szt./h.

Długość 12500mm

Szerokość 2660mm

Wysokość 1980 mm

Wydajność do 120 szt./h

Myjki komorowe i przelotowe wózków farszowych, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
Aplikator do polędwicy APM-120S
Linia oddzielająca blok mięsny od pojemnika E2
BackButton