chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki kijów wędzarniczych

Informacje

Myjki przeznaczone są do mycia kijów wędzarniczych, haków ubojowych oraz wszystkich innych elementów metalowych używanych w procesach wędzenia w przemyśle spożywczym.  Posiadają zwartą konstrukcję bębnową, która zapewnia im trwałość oraz optymalne efekty mycia. Myjki kijów wędzarniczych przystosowane są do obsługi ręcznej i w pełni zautomatyzowanej pracy. W ofercie dostępne są urządzenia o wydajności 300-600 szt. na 1 cykl mycia.

Nasze urządzenia

Myjki kijów wędzarniczych, chemaxpol

Myjka kijów wędzarniczych - MKW-300S

Myjka kijów wędzarniczych jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu do mycia kijów wędzarniczych o długości do 100 cm i wadze do 0,9 kg. Stosowane są one we wszystkich działach przemysłu mięsnego, rybnego oraz spożywczego. Proces mycia odbywa się w systemie zarządzania ręcznym. Wydajność myjki kijów wędzarniczych wynosi do 300 szt./ na 1 cykl mycia.

Długość 1700 mm

Szerokość 790 mm

Wysokość 950 mm

Wydajność 300 szt./na 1 cykl mycia

Myjki kijów wędzarniczych, chemaxpol

Myjka kijów wędzarniczych - MKW-300S,OZ,AU

Myjka przeznaczona jest do mycia kijów wędzarniczych o długości do 100 cm i wadze do 0,9 kg. Znajdzie więc swoje zastosowanie w przemyśle rybnym, mięsnym i spożywczym. Została wyposażona w system gospodarki wodnej, co skutkuje wyraźną optymalizacją kosztów związanych z procesem mycia. Myjka kijów wędzarniczych wyróżnia się wydajnością na poziomie do 300 szt./ na 1 cykl mycia. Dużą jej zaletą jest praca w systemie automatycznym.

Długość 1700 mm

Szerokość 1200 mm

Wysokość 1250 mm

Wydajność 300 szt./ na 1 cykl mycia

Myjki kijów wędzarniczych, chemaxpol

Myjka Kijów Wędzarniczych - MKW-600S,OZ,AU

Myjka kijów wędzarniczych jest urządzeniem, które sprawdzi się przy procesie mycia kijów o długości do 100 cm i wadze do 0,9 kg. Urządzenie jest używane w przemyśle mięsnym, spożywczym i rybnym, ma więc stosunkowo wszechstronne zastosowanie. Szczególnie polecamy myjkę kijów wędzarniczych dla zakładów o dużych mocach przerobowych. Urządzenie posiada system gospodarki wodnej, który zdecydowanie ogranicza koszty związane z procesem mycia. Wydajność myjki to maksymalnie 600 szt./ na 1 cykl mycia. Urządzenie pracuje w systemie automatycznym.

Długość 1760 mm

Szerokość 1270 mm

Wysokość 1465 mm

Wydajność 600 szt./ na 1 cykl mycia

Myjki kijów wędzarniczych, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
Automatyczny bufor załadunkowy do plasterkowania ABZ-30-60S
Linia oddzielająca blok mięsny od pojemnika E2
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
BackButton