chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki haków ubojowych

Informacje

Myjki cechujące się dużą sprawnością i ponadprzeciętną dokładnością. Przeznaczone są do mycia różnego rodzaju haków ubojowych oraz rozpieraków stosowanych przy uboju trzody chlewnej. Myjki haków wyróżniają się wydajnością na poziomie od 600 aż do 12000 szt./h. Urządzenia przystosowane są do pracy bezpośrednio na istniejącej linii transportowej.

Nasze urządzenia

Myjki haków ubojowych, chemaxpol

Myjka haków rozporowych - MRU-900S+MO-1 z linia transportową

Myjka przelotowa Typ: MRU-900S+MO-1 znajdzie swoje zastosowanie przy myciu haków rozporowych stosowanych przy uboju trzody chlewnej, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wydajność urządzenia na poziomie 600-900 szt./h. Urządzenie wykonane jest ze stali kwasoodpornej, co przekłada się na długą żywotność konstrukcji. Rozpieraki poddawane są procesowi mycia, płukania oraz dezynfekcji natryskowej. Dodatkowo myjka haków rozporowych wyposażona jest w moduł odmuchowy. Myjka pracuje w istniejącej linii rozbiorowej.

Długość 5200 mm

Szerokość 960 mm

Wysokość 2200 mm

Wydajność od 600-900 szt./h

Myjki haków ubojowych, chemaxpol

Myjka Haków Ubojowych - MH-600S

Myjka przelotowa MH-600S to specjalistyczne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w zakładach uboju trzody chlewnej. Przeznaczona jest do mycia wszelkiego rodzaju haków wykorzystywanych w tej gałęzi przetwórstwa spożywczego. Konstrukcja urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, która zapewnia jej trwałość i odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Procesowi mycia poddawany jest jedynie sam hak bez układu transportowego. Wydajność myjki haków ubojowych wynosi do 600 szt./h. Pracuje na istniejącej linii transportowej.

Długość 2500 mm

Szerokość 1175 mm

Wysokość 975 mm

Wydajność do 600 szt./h

Myjki haków ubojowych, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Posypywarka Salami Typ. UPS-400S
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
Myjka bloków serowych MSP-400 S,MD+4MO
Aplikator do polędwicy APM-120S
BackButton