chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjka nośników noży

Informacje

Myjki nośników noży, rękawic i fartuchów charakteryzują się wysoką wydajnością i skutecznością mycia. Sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu spożywczego. Cechują się ponadprzeciętną sprawnością. Podczas jednego cyklu jest możliwość mycia 30 rękawic lub 20 nośników noży oraz 5 fartuchów rozbiorowych. Myjki mają możliwość wykonania szybkiej sterylizacji mytych elementów, co jest ważne dla utrzymania odpowiedniej higieny w zakładzie.

Nasze urządzenia

Myjka nośników noży, chemaxpol

Myjka nośników noży i rękawic rozbiorowych - MFR-10A

Myjka komorowa Typ: MFR.10A jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia fartuchów i rękawic ochronnych metalowych oraz nośników noży stosowanych w działach rozbiorowych przemysłu mięsnego. Myjka została uzupełniona o system sterylizacji mytych elementów. Wydajność myjki nośników noży i rękawic zbiorowych wynosi: rękawice metalowe do 360szt/h, fartuchy metalowe do 60 szt./h, noże rozbiorowe do 240szt/h.

Długość 1700 mm

Szerokość 1700 mm

Wysokość 2200 mm

Wydajność rękawice do 360 szt./h - noże do 240 szt./h - fartuch do 60 szt./h

Myjka nośników noży, chemaxpol

Myjka fartuchów rękawic metalowych oraz nośników noży - MFR.10A+K

Myjka komorowa Typ: MFR.10A+K to urządzenie przeznaczone do mycia fartuchów i rękawic ochronnych metalowych, jak również nośników noży. Znalazła swoje zastosowanie we wszystkich działach rozbiorowych przemysłu mięsnego. Oprócz mycia można w niej przeprowadzić proces sterylizacji. Myjka fartuchów, rękawic metalowych i nośników noży posiada mobilny system załadowczy i rozładowczy, który usprawnia obsługę urządzenia. Wydajność urządzenia wynosi: rękawice metalowe do 360szt/h, fartuchy metalowe do 60 szt./h i noże rozbiorowe do 240szt/h.

Długość 1700 mm

Szerokość 1700 mm

Wysokość 2200 mm

Wydajność rękawice do 360 szt./h - noże do 240 szt./h - fartuch do 60 szt./h

Myjka nośników noży, chemaxpol

Myjka nośników noży i rękawic rozbiorowych - MNN-10A

Myjka do mycia fartuchów i rękawic ochronnych metalowych oraz nośników noży typ. MNN-10 wyróżnia się komorową konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Znalazła swoje zastosowanie w działach rozbiorowych przemysłu mięsnego. Wyróżnia się wysoką wydajnością na poziomie do 120 szt./h rękawic oraz do 60 szt./h noży. Myjka umożliwia dodatkowo przeprowadzanie procesu sterylizacji.

Długość 1200 mm

Szerokość 800 mm

Wysokość 2200 mm

Wydajność rękawice do 120 szt./h - noże do 60 szt./h

Myjka nośników noży, chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Aplikator do polędwicy APM-120S
Linia do formowania mięsa w pojemniku E2 Typ. P-250S
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
Komora barwienia wędlin w Typ. KBW-120S
BackButton