chemaxpol-logo
chemaxpol-logo

Myjki komorowe i przelotowe pojemników Big-Box

Informacje

Myjki komorowe i przelewowe pojemników Big-Box znalazły swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym, w zakładach produkcyjnych, magazynach i przetwórstwie. Charakteryzują się niskimi kosztami pod względem zużycia wody oraz środka chemicznego. Doskonale sprawdzają się w zakładach o małych oraz dużych mocach przerobowych. Wydajność naszych myjek komorowych i przelotowych pojemników Big-Box wynosi od 30 do 200 szt./h. Wyróżniają się ponadto wszechstronnością i uniwersalnością, ponieważ istnieje możliwość mycia w nich europalet oraz wózków farszowych za pomocą dedykowanych wkładów.

Nasze urządzenia

Myjka komorowe i przelotowe pojemników Big-Box. chemaxpol

Myjka komorowa pojemników - Big-Box MBB-30S

Myjka komorowa o przeznaczeniu do mycia pojemników Big Box o gabarytach 1200x1000x790mm. Wykonana została ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i materiałów sztucznych. Zapewnia jej to trwałość, długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Myjka pojemników Big Box wyposażona jest w system filtracyjny oraz system gospodarki wodnej mający na celu optymalizację kosztów mycia. Wydajność urządzenia do 30 szt./h. Możliwość mycia wózka farszowego oraz europalety.

Długość 4200 mm

Szerokość 2350 mm

Wysokość 2800 mm

Wydajność do 30 szt./h

Myjka komorowe i przelotowe pojemników Big-Box, chemaxpol

Myjka komorowa pojemników Big-Box - MBB-30S,FO,WZ

Myjka komorowa z podziałem stref o przeznaczeniu do mycia pojemników Big Box o gabarytach 1200x1000x790mm. Cechuje się łatwą, jednoosobową obsługą, a także wysokim poziomem automatyzacji. Konstrukcja wykonana jest w większości ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych. Istnieje wersja wzmocniona dla pojemników metalowych o większych gabarytach, o wadze do 120 kg. Myjka komorowa pojemników Big Box wyposażona jest w bezobsługowy system filtracyjny wspomagający proces mycia oraz system gospodarki wodnej, dzięki któremu możliwa jest optymalizacja kosztów mycia. Wydajność urządzenia do 30 szt./h. Myjkę można wykorzystać również do mycia wózka farszowego oraz europalety.

Długość 4200 mm

Szerokość 2350 mm

Wysokość 2800 mm

Nazwa cechy do 30 szt./h

MYJKA KOMOROWA POJEMNIKÓW BIG BOX, chemaxpol

Myjka komorowa pojemników Big-Box z automatycznym systemem załadowczym i rozładowczym - MBB-30S,FO,AU

Myjka komorowa przeznaczona jest to mycia pojemników Big Box o gabarytach 1200x1000x790mm. Większość jej elementów wykonana jest z nierdzewnej stali kwasoodpornej. Przekłada się to na trwałość i solidność całej konstrukcji. Posiada automatyczny system załadunkowy oraz rozładunkowy pojemnika, który nie wymaga ingerencji ze strony obsługi urządzenia. Myjka komorowa pojemników Big Box posiada bezobsługowy system filtracji i system gospodarki wodnej. Przekłada się to na niskie zużycie wody. Wydajność urządzenia do 30 szt./h.

Długość 4200 mm

Szerokość 2600 mm

Wysokość 2800 mm

Wydajność do 30 szt./h

Myjka komorowe i przelotowe pojemników Big-Box, chemaxpol

Myjka przelotowa pojemników Big-Box - MBB-200S,IIFO,MW

Myjka przelotowa to specjalistyczne urządzenie przeznaczone do mycia pojemników Big Box o gabarytach 1200x1000x790mm. Myjka wykonana jest ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych. Dla wygody użytkowania wyposażona została w bezobsługowy system filtracji, który skutecznie wspomaga proces mycia pojemników Big Box. Ponadto urządzenie posiada system gospodarki wodnej, który zdecydowanie minimalizuje zużycie wody oraz środka chemicznego. Myjka dedykowana jest przede wszystkim dla zakładów o zapotrzebowaniu na pojemnik o wydajnościach do 200 szt./h.

Długość 14400 mm

Szerokość 1400 mm

Wysokość 2600 mm

Wydajność do 200 szt./h

Myjka komorowe i przelotowe pojemników Big-Box. chemaxpol

Inne urządzenia

Przejdz do listy...
Myjka bloków serowych MSP-400 S,MD+4MO
Automatyczny bufor załadunkowy do plasterkowania ABZ-30-60S
Urządzenie do usuwania  osłonki syntetycznej z batonów mięsnych  Typ. UBM-150S
Linia do formowania mięsa w pojemniku E2 Typ. P-250S
BackButton